Про сайт

Даний ресурс містить електронні документи (книги, періодика, медіафайли) з колекції CD/DVD Наукової бібліотеки Національного університету “Острозька академія”.

 

Інформуємо користувачів Електронної бібліотеки про те, що використання ресурсів Наукової бібліотеки повинно здійснюватися із дотримання Закону України „Про авторське право та суміжні права”.

Електронна бібліотека відповідно до ст.ст. 21, 22 Закону розміщує інформаційні ресурси виключно з метою освіти, навчання та приватного дослідження користувачів, така діяльність бібліотеки не спрямована на одержання прибутку.

Електронні ресурси бібліотеки доступні для зареєстрованих користувачів, які можуть  використовувати твори, об’єкти авторського права:

1) навчальною метою  - відтворення уривків з опублікованих письмових творів, аудіовізуальних творів як ілюстрацій для навчання за умови, що обсяг такого відтворення відповідає зазначеній меті (стаття 23 Закону);

2) при здійсненні наукових досліджень - використання цитат (коротких уривків) з опублікованих творів в обсязі, виправданому поставленою метою (стаття 21 Закону);

Повідомляємо, що будь-яке інше використання розміщених ресурсів без згоди суб’єктів авторського права заборонено та визнається порушенням авторського права.